Membership Manager (1.0.0) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Never
be: Ніколі

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Duration
be: Працягласць

en: Pending
be: Чакае

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Access rules
be: Правілы доступа.
