Membership Manager (1.0.0) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Never
bg: Никога

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Duration
bg: Период

en: Pending
bg: В изчакване

en: Expired
bg: Изтекли

en: Day(s)
bg: Дни

en: Week(s)
bg: Седмици

en: Year(s)
bg: Години

en: Started
bg: Начало

en: Access rules
bg: Правила за достъпност
