Membership Manager (1.0.0) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
