Membership Manager (1.0.0) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Never
eo: Neniam

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Access rules
eo: Aliraj reguloj
