Membership Manager (1.0.0) - en to es translation catalogue (43 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Access control
es: Control de acceso

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Active
es: Activo

en: Never
es: Nunca

en: Unlimited
es: Ilimitado

en: Expires
es: Expira

en: Duration
es: Duración

en: Paid
es: Pagado

en: Pending
es: Pendiente

en: Expired
es: Caducado

en: Edit membership
es: Editar membresía

en: Membership
es: Membresía

en: Day(s)
es: Día(s)

en: Week(s)
es: Semana(s)

en: Month(s)
es: Mes(es)

en: Year(s)
es: Año(s)

en: Changed
es: Modificado

en: Automatic
es: Automático

en: Limits
es: Límites

en: Canceled
es: Cancelado

en: Plans
es: Planes

en: Activate
es: Activar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Started
es: Empezado

en: Duration unit
es: Unidad de duración

en: Access rules
es: Reglas de acceso

en: Renew
es: Renovar

en: Renewal
es: Renovación

en: Plan type
es: Tipo de plan
