Membership Manager (1.0.0) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Duration
et: Kestus

en: Pending
et: Ootel

en: Day(s)
et: päev(a)

en: Week(s)
et: nädal(at)

en: Year(s)
et: aasta(t)

en: Changed
et: Muudetud

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Access rules
et: Ligipääsu reeglid
