Membership Manager (1.0.0) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Duration
eu: Iraupena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Activate
eu: Aktibatu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Started
eu: Hasita

en: Access rules
eu: Atzipen arauak
