Membership Manager (1.0.0) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Duration
fi: Kesto

en: Pending
fi: Odottaa

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Edit membership
fi: Muokkaa jäsenyyttä

en: Membership
fi: Jäsenyys

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Limits
fi: Rajat

en: Canceled
fi: Peruutettu

en: Plan
fi: Suunnitelma

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Started
fi: Aloitettu

en: Access rules
fi: Pääsysäännöt

en: Renew
fi: Uusiminen

en: Memberships
fi: Jäsenyydet
