Membership Manager (1.0.0) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Never
hu: Soha

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Expires
hu: Lejár

en: Duration
hu: Időtartam

en: Paid
hu: Fizetve

en: Pending
hu: Függőben

en: Manual
hu: Kézi

en: Expired
hu: Lejárt

en: Edit membership
hu: Tagság szerkesztése

en: Membership
hu: Tagság

en: Day(s)
hu: Nap(ok)

en: Week(s)
hu: Hét (Hetek)

en: Month(s)
hu: Hónap(ok)

en: Year(s)
hu: Év(ek)

en: Changed
hu: Módosítva

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Limits
hu: Korlátok

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: Plan
hu: Terv

en: membership
hu: tagság

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Free
hu: Ingyenes

en: Started
hu: Indult

en: Access rules
hu: Elérési szabályok

en: Renewal
hu: Megújítás

en: Memberships
hu: Tagság

en: memberships
hu: tagságok
