Membership Manager (1.0.0) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Never
jv: Ora tahu

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
