Membership Manager (1.0.0) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Access rules
ku: یاساکانی ڕێگاپێدان
