Membership Manager (1.0.0) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Never
lt: Niekada

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Duration
lt: Laikas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: (deleted)
lt: (ištrinta)

en: Edit membership
lt: Redaguoti narystę

en: Day(s)
lt: Diena

en: Week(s)
lt: Svaitė

en: Year(s)
lt: Metai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Limits
lt: Apribojimai

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Started
lt: Pradėta

en: Access rules
lt: Prieigos taisyklės
