Membership Manager (1.0.0) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Never
lv: Nekad

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Duration
lv: Ilgums

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Pending
lv: Gaida

en: Manual
lv: Manuāli

en: Edit membership
lv: Labot piederību

en: Day(s)
lv: Diena(s)

en: Week(s)
lv: Nedēļa(s)

en: Year(s)
lv: Gads/i

en: Changed
lv: Labots

en: Canceled
lv: Atteikts

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Started
lv: Sākts

en: Access rules
lv: Piekļuves likumi
