Membership Manager (1.0.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ
