Membership Manager (1.0.0) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Access control
ne: पहुँच नियन्त्रण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Machine name
ne: मशीन नाम
