Membership Manager (1.0.0) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Never
nn: Aldri

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Edit membership
nn: Endre på medlemskap

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Access rules
nn: Tilgangsreglar
