Membership Manager (1.0.0) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Never
pl: Nigdy

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Expires
pl: Wygasa

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Manual
pl: Ręczne

en: Expired
pl: Przedawnione

en: (deleted)
pl: (usunięte)

en: Edit membership
pl: Edytuj członkostwo

en: Day(s)
pl: Dni

en: Week(s)
pl: Tygodnie

en: Month(s)
pl: Miesiące

en: Year(s)
pl: Lata

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Limits
pl: Limity

en: Canceled
pl: Anulowane

en: Plans
pl: Plany

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Free
pl: Wolne

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Access rules
pl: Reguły dostępu

en: Plan name
pl: Nazwa planu
