Membership Manager (1.0.0) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Never
ps: هيڅکله
