Membership Manager (1.0.0) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Access control
ru: Контроль доступа

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: Never
ru: Никогда

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Expires
ru: Истекает

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Paid
ru: Оплачен

en: Pending
ru: В ожидании

en: Manual
ru: Вручную

en: Expired
ru: Истекшие

en: (deleted)
ru: (удалено)

en: Edit membership
ru: Редактирование участия

en: Day(s)
ru: День(дни)

en: Week(s)
ru: Неделя(недель)

en: Month(s)
ru: Месяц(ев)

en: Year(s)
ru: Год(а)

en: Changed
ru: Изменение

en: Automatic
ru: Автоматически

en: Limits
ru: Ограничения

en: Canceled
ru: Отменено

en: Plan
ru: План

en: Activate
ru: Активировать

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Free
ru: Свободно

en: Started
ru: Начало

en: Access rules
ru: Правила доступа

en: Memberships
ru: Членство
