Membership Manager (1.0.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
