Membership Manager (1.0.0) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Never
sk: Nikdy

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Expires
sk: Vyprší

en: Duration
sk: Trvanie

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Manual
sk: Manuálne

en: Expired
sk: Vypršané

en: Edit membership
sk: Upraviť členstvo

en: Day(s)
sk: Deň (dni)

en: Week(s)
sk: Týždeň (týždne)

en: Month(s)
sk: Mesiac(e)

en: Year(s)
sk: Rok(y)

en: Changed
sk: Zmenené

en: Automatic
sk: Automatický

en: Limits
sk: Obmedzenia

en: Canceled
sk: Zrušená

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Started
sk: Začaté

en: Access rules
sk: Prístupové pravidlá
