Membership Manager (1.0.0) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Never
sl: Nikoli

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Pending
sl: Čaka

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Access rules
sl: Pravila dostopa
