Membership Manager (1.0.0) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Access control
sr: Контрола приступа

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
