Membership Manager (1.0.0) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Never
th: ไม่เคย

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Canceled
th: ยกเลิก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Started
th: เริ่มสอบเมื่อ

en: Access rules
th: กฎการเข้าถึง
