Membership Manager (1.0.0) - en to uk translation catalogue (47 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: Never
uk: Ніколи

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Duration
uk: Тривалість

en: Paid
uk: Оплачено

en: Pending
uk: Очікування

en: Manual
uk: Вручну

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: (deleted)
uk: (вилучене)

en: Edit membership
uk: Редагування членства

en: Membership
uk: Членство

en: Day(s)
uk: День(днів)

en: Week(s)
uk: Тиждень(Тижнів)

en: Month(s)
uk: Місяць(місяців)

en: Year(s)
uk: Рік(років)

en: Changed
uk: Змінено

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Limits
uk: Межі

en: Canceled
uk: Скасовано

en: Plans
uk: Плани

en: Plan
uk: План

en: Activate
uk: Задіяти

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Free
uk: Вільно

en: Started
uk: Запущено

en: Access rules
uk: Правила доступу

en: Renewal
uk: Поновлення

en: Memberships
uk: Участі

en: Plan type
uk: Тип плану
