Membership Manager (1.0.0) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Never
af: Nooit

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Pending
af: Hangende

en: Manual
af: Handleiding

en: Edit membership
af: Wysig lidmaatskap

en: Membership
af: Lidmaatskap

en: membership
af: lidmaatskap

en: Access rules
af: Toegangsreëls
