Membership Manager (1.0.0) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Access control
ast: Control d'accesu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Never
ast: Nunca

en: Unlimited
ast: Ilimitáu
