Membership Manager (1.0.0) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Never
az: Heç vaxt

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Duration
az: Müddət

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: Machine name
az: Maşın adı
