Membership Manager (1.0.0) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Access rules
bs: Pravila za pristup
