Membership Manager (1.0.0) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Never
cs: Nikdy

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Expires
cs: Expiruje

en: Duration
cs: Trvání

en: Paid
cs: Zaplaceno

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Day(s)
cs: Den(y)

en: Week(s)
cs: Týden(y)

en: Year(s)
cs: Rok(y)

en: Changed
cs: Změněno

en: Automatic
cs: Automatické

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Started
cs: Zahájeno

en: Access rules
cs: Přístupová pravidla
