Membership Manager (1.0.0) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Access control
da: Adgangsbegrænsning

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Never
da: Aldrig

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Expires
da: Udløber

en: Duration
da: Varighed

en: Paid
da: Betalt

en: Pending
da: Afventer

en: Manual
da: Manuel

en: Expired
da: Udløbet

en: Edit membership
da: Redigér medlemskab

en: Membership
da: Medlemskab

en: Day(s)
da: Dag(e)

en: Week(s)
da: Uge(r)

en: Month(s)
da: Måned(er)

en: Year(s)
da: År

en: Changed
da: Ændret

en: Automatic
da: Automatisk

en: Limits
da: Begrænsninger

en: Canceled
da: Annulleret

en: Activate
da: Aktivér

en: Machine name
da: Internt navn

en: Started
da: Startet

en: Access rules
da: Kontoregler
