Membership Manager (1.0.0) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Access control
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཚད་འཛིན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Access rules
dz: ལམ་ལུགས་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་
