Membership Manager (1.0.0) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Never
el: Ποτέ

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Expires
el: Λήγει

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Day(s)
el: Ημέρα(ες)

en: Week(s)
el: Εβδομάδα(ες)

en: Year(s)
el: Έτος(η)

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Canceled
el: Ακυρώθηκε

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Access rules
el: Κανόνες πρόσβασης
