Membership Manager (1.0.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Óvirkja

en: Access control
is: Atgongdarstýring

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: View
is: Vís

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Active
is: Virkin

en: Never
is: Ongantíð

en: Unlimited
is: Óavmarkað

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: Access rules
is: Atgongdarreglur
