Membership Manager (1.0.0) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Week(s)
ga: Seachtain(e)

en: Month(s)
ga: Mí/Mhí

en: Year(s)
ga: Bliain/Blianta

en: Canceled
ga: Ar cheal
