Membership Manager (1.0.0) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Never
gl: Nunca

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Duration
gl: Duración

en: Pending
gl: Pendente

en: Day(s)
gl: Dia(s)

en: Week(s)
gl: Semana(s)

en: Year(s)
gl: Ano(s)

en: Changed
gl: Cambiado

en: Automatic
gl: Automático

en: Canceled
gl: Cancelado

en: Activate
gl: Activar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Access rules
gl: Regras de acceso
