Membership Manager (1.0.0) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Never
he: אף פעם

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Duration
he: משך

en: Pending
he: ממתינות

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Edit membership
he: עריכת חברות

en: Membership
he: חברות

en: Changed
he: השתנה

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Canceled
he: בוטל

en: Activate
he: הפעל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Access rules
he: כללי גישה
