Membership Manager (1.0.0) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Never
hr: Nikada

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Expires
hr: Ističe

en: Duration
hr: Trajanje

en: Automatic
hr: Automatski

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Started
hr: Započeto

en: Access rules
hr: Pravila pristupa
