Membership Manager (1.0.0) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Access control
is: Aðgangsstýring

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Never
is: Aldrei

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Expires
is: Fyrnist

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Week(s)
is: Vika/vikur

en: Canceled
is: Hætt við

en: Access rules
is: Aðgangsreglur
