Membership Manager (1.0.0) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Never
ka: არასდროს

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
