Membership Manager (1.0.0) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Never
kk: Ешқашан

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Access rules
kk: Пайдаланушылардын қол жетімділігі
