Membership Manager (1.0.0) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Never
km: កុំ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Access rules
km: ច្បាប់​ចូល​ដំណើរ​ការ
