Membership Manager (1.0.0) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Access control
mk: Контрола на пристап

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно

en: Access rules
mk: Правила за пристап
