Membership Manager (1.0.0) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
