Membership Manager (1.0.0) - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: List
ms: Senarai

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Access control
ms: Kawalan akses

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: View
ms: Pandangan

en: User
ms: Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: Active
ms: Aktif

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Unlimited
ms: Tanpa had

en: Pending
ms: Menunggu

en: Expired
ms: Tamat tempoh

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Access rules
ms: Peraturan akses
