Membership Manager (1.0.0) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Never
nl: Nooit

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Expires
nl: Vervalt

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Paid
nl: Betaald

en: Pending
nl: In afwachting

en: Manual
nl: Handmatig

en: Expired
nl: Vervallen

en: Edit membership
nl: Lidmaatschap bewerken

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Week(s)
nl: Week(en)

en: Month(s)
nl: Maand(en)

en: Year(s)
nl: Jaar

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Limits
nl: Limieten

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Activate
nl: Activeer

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Free
nl: Gratis

en: Started
nl: Gestart

en: Access rules
nl: Toegangsregels

en: Memberships
nl: Lidmaatschappen
