Membership Manager (1.0.0) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
