Membership Manager (1.0.0) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Access control
ro: Control acces

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Never
ro: Niciodată

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Expires
ro: Expiră la

en: Duration
ro: Durată

en: Paid
ro: Plătit

en: Pending
ro: În așteptare

en: Expired
ro: Expirat

en: Changed
ro: Schimbat

en: Automatic
ro: Automat

en: Canceled
ro: Anulate

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Started
ro: Început

en: Access rules
ro: Reguli acces
