Membership Manager (1.0.0) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Access control
sv: Behörighet

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Never
sv: Aldrig

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Paid
sv: Betald

en: Pending
sv: Väntar på

en: Manual
sv: Manuell

en: Edit membership
sv: Redigera medlemskap

en: Day(s)
sv: Dag(ar)

en: Week(s)
sv: Vecka(or)

en: Month(s)
sv: Månad(er)

en: Year(s)
sv: År

en: Changed
sv: Ändrad

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Limits
sv: Begränsningar

en: Canceled
sv: Avbruten

en: Plans
sv: Planer

en: Activate
sv: Aktivera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Started
sv: Startade

en: Duration unit
sv: Tidsenhet

en: Access rules
sv: Åtkomstregler

en: Renewal
sv: Förnyelse

en: Plan name
sv: Plannamn

en: Plan type
sv: Plantyp
