Membership Manager (1.0.0) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Access control
te: అనుమతి నియంత్రణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Duration
te: నిడివి

en: Month(s)
te: నెల(లు)
